Barbados: rajski


barbados karaiby


barbados karaibyNa zachodnim wybrzeżu wyspy do większości plaż dostęp jest trudny ze względu na ogromną ilość położonych blisko siebie willi i hoteli.
Ale odkryłem jeszcze bardziej uwodzące rajskie plaże także w mojej okolicy na południowym wybrzeżu, które na mapie nie są nawet oznaczone! I za każdym razem nie mogę nadziwić się różnorodnością kolorów oceanu i malowniczym obrazkom łączącym wodę, niebo, swobodnie powiewające liście palm i dryfujące łodzie. 


barbados karaibybarbados karaiby

9 komentarzy:

 1. nie wychodziłabym z tej wody przez cały dzień, przepięknie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ta woda uwodzi :)
   Trochę się obawiałem wchodzenia do oceanu podczas samotnej podróży, bo choćby do może być różne i później problemy, ale okazało się że będąc po szyję w wodzie widzi się stopy!
   Po prostu pięknie! :)
   Dziękuję za odwiedziny, zapraszam ponownie ;)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Czasami zastanawiam się na niektórych plażach, czy może być jeszcze ładniej :)

   Usuń
 3. Matko jak tam jest genialnie:O
  Musze się porozglądać ile trzeba zainwestować w taką podroż i lecę bo byłoby co tam kręcić i fotografować :D
  Swoją drogą mieszkańcy wyspy chyba nie mają nic przeciwko jak ktoś chodzi z kamerą i całym tym sprzętem?
  Bo raz gdzieś spotkałam się z przypadkiem,że się czepiali więc pytam:)


  Ps. Mógłbyś wyłączyć tą funkcje, że trzeba przepisywać obrazek przy dodawaniu komentarza bo dużo ludzi przez to rezygnuje z komentowania:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest genialnie i nieziemsko chwilami :)
   Karaiby są przykładem miejsca, do którego najlepiej wybrać się w duecie ponieważ są minimalnie różnice w cenie między pokojem jedno i dwuosobowym i to w każdym standardzie.
   Jeśli trzeba liczyć każdego dolara, tak jak muszę ja, to koniecznie w ślady za mną wybrać porę deszczową, niski sezon. Podobno na przełomie roku ceny rosną kilkukrotnie.

   Jeśli chodzi o fotografowanie. Jest tutaj całkiem inaczej niż podczas moich poprzednich podróży do Ameryki Południowej czy Afryki.
   Światopoglądowo jesteśmy bliscy z Karibami, szczególnie na przykład ludźmi z trochę bardziej cywilizowanego Barbadosu i fotografowanie kogoś to tak jakby ktoś w Polsce fotografował nas dlatego skupiam się na widokach bo to też jest magiczne :)
   Na dzikszym Saint Vincent ludzie zdecydowanie widząc z daleka aparat pokazują gestem żeby zdjęcia nie robić. I ja to szanuję.

   Cieszę się, że tutaj zaglądasz, zapraszam ponownie:)

   PS. Dziękuję za radę ws komentarzy, nie wiedziałem że te obrazki to z powodu ustawień administracyjnych. Teraz także już każdy może dodać komentarz a nie tylko użytkownicy z kontem Google :)

   Usuń
 4. Dziękuje za odpowiedz, bardzo przydatna:)zwłaszcza ta informacje z porą deszczową bo jednak mi też zależy,żeby było jak najtaniej.
  Dobrze, że minimalna różnica między 1 a 2 osobowym bo sama jednak bym się nie odważyła, solo nie chodzę wieczorami po Wrocławiu a co dopiero w takim odległym dziczu:)
  Ps. Aa właśnie zapomniałam wspomnieć o tym,że tylko z kontem google mogą pisać ale ważne,że już jest jak powinno:)

  OdpowiedzUsuń
 5. 54 year old Environmental Tech Hobey Bicksteth, hailing from Cumberland enjoys watching movies like "Legend of Hell House, The" and Board sports. Took a trip to Archaeological Site of Atapuerca and drives a Ferrari 330 P3. czytalem to

  OdpowiedzUsuń